Elastyczność

Doświadczenie

Entuzjazm

Optymalizacja

Dlaczego właśnie Eltelsat Instalacje?

Rozwiązania dla domu Sonoff - TUYA

 

  Realizujemy elementy automatyki domowej w cenach o efektywne ekonomicznie produkty firmy Sonoff / TUYA komunikacyjne się w sklepie o protokoły IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHZ (WIFI), oraz Zigbee 3.0.       

 

Wdrażanie dostepnych miejscowych, w odpowiedzi na testy holistyczne testy diagnostyczne, przerabiania instalacji podtynkowych itp.   

 

Wszystko sprawia, że ​​automatyka domowa jest osiągalna na każdym etapie zaawansowania budowy, niezwykle przystępna cenowo.

 

Twój dom może stać się bardziej inteligentny - pochłaniając przy tym relatywnie niewielki budżet ...

 

 Łącznośici Wifi nie trzeba chyba nikomu przedstwiać, a czym zatem jest Zigbee?

 

ZigBee   - jest do otwartego standardu komunikacji, którego początki sięgają 2002 r. Urządzenia komunikujące się za pomocą ZigBee charakteryzują się bardzo poborem mocy, co umożliwia czujnikom działającym w tej sieci (np. Czujniki temperatury lub otwarcia okien) działanie na jednej baterii przez kilka lat. Otwartość standardu potrzebna na wykorzystanie nośnika komunikacyjnego się za ZigBee oraz ich wzajemną zgodność. ZigBee działa na częstotliwości 2,4 GHz i pozwala na transmisję na 10 mz strona 250 kb / s, lecz nie prędkość, a niezawodność jest ostateczna w tej technologii.Urządzenia w sieci Zigbee komunikują się w technologii kraty (mesh), w pozycjach poszczególnych sekcji w tej sieci pośredniej sprzedaż sumarycznie pozwalając na transmisję na większe odległości,  

 

 

Jakie funkcje ma automatyka środków na prawach rozwiązanych?

 

- sterowanie oświetleniem

- sterowanie wiatrakami

- sterowanie

- czujnik wysokiej temperatury (pożaru)

- czujnik dymu 

- czujnik otwarci drzwi i okien

- czujnik ruchu PIR

- czujnik temperatury i wilgotności

- głowice termostatyczne

- rolet pochodzenia

- kamery IP wewnętrzne

- miernik energii

- sterowanie bramami garażowej

- ściemniacze światla

- syrena alarmowa wewnętrzna