Elastyczność

Doświadczenie

Entuzjazm

Optymalizacja

Dlaczego właśnie Eltelsat Instalacje?

Regulamin

 1. Ze strony  eltelsatinstalacje.pl, można korzystać bez ograniczeń,
 dozwolone jest pobieranie obrazów,  dalsze przetwarzanie oraz publikowanie na własny niekomercyjny użytek.
 
  2. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na stronie pozwala na zaznaczanie i pobieranie treści.
 
  3.  Zalecaną  praktyką jest jednak podanie źródła pierwotnego dla pozyskanych danych, grafik,  informacji, czy plików. 
 
  4. Część składowych tej strony pochodzi również ze żródeł zewnętrznych opartych na otwartych licencjach w zakresie publikowania czy przetwarzania.
 
  5.  Cennik  usług świadczonych przez Eltelsat Instalacje, jak i przykładowe kosztorysy wykonawcze mają jedynie charakter informacyjny, w celu zapoznania się z zasadami wyceny i kosztorysowania prac zlecanych naszej firmie.
 
   6. W celu otrzymania oferty handlowej na świadczone usługi należy dokonać wysłania formularza z zapytaniem poprzez zakładkę Kontakt, lub zgłosić  taką prośbę w innych kanałach komunikacji jak poczta mail, poczta tradycyjna, telefon.
 
   7. Strona prowadzi do linków zewnętrznych, (np. Youtube.com, Linkedin.com, Facebook.com, Olx.pl, Fixly.pl, Oferteo.pl, siepomaga.pl,) za jakość ich działania , bezpieczeństwo tam  dobrowolnie gromadzonych danych przez użytkowników administrator strony  https://eltelsatinstalacje.pl  nie odpowiada. Ilość linków zewnętrznych może być  stale zwiększana.
 
   8. Stona jest utrzymywana na serwerze zewnętrznym, za brak dostępności w danym czasie administator  strony nie odpowiada.

 

  9.  Stona posiada zabezpieczenia bezpieczeństwa w postaci certyfikatu bezpieczeństwa SSL, co na większości przegląderek jest graficznie sygnalizowane zamkniętą kłódką lub opisem strona bezpieczna.

 

   10. Administrator strony, właściciel serwisu jest jednocześnie zarządzającym   podmiotem działalności gospodarczej  Eltelsat Instalacje.
 
  11. Jeśli brakuje Państwu jakichś informacji zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności na stronie, lub zwróceniu się z zapytaniem na adres elektroniczny biuro@eltelsatinstalacje.pl.
 
   12. Na nadsyłane maile, zapytania ofertowe, odpowiadamy w sposób nieautomatyczny, przez co rozumie się że potwierdzenie otrzymania, informację zwrotną otrzymacie Państwo z możliwym opóżnieniem, przy czym opóżnienie nie powinno przekroczyć 48 godzin od otrzymanej korespondencji. 
 
    13. Strona internetowa działa przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, natomiast usługi wykonywane są od poniedziałku do  piątku  w godzinach od 8.00 do 18.00  oraz soboty w godzinach 10.00 do 16.00,   z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.