Optymalizacja

Elastyczność

Profesjonalizm

Dlaczego właśnie Eltelsat Instalacje?

O nas

 

  Jesteśmy zespołem składającym się z elektryków, instalatorów oraz automatyków.  Mamy duże doświadczenie zawodowe w projektach elektryki domowej jak i przemysłowej.

 

  Obecnie  w Eltelsat Instalacje jesteśmy sprofilowani na realizacje  instalacji elektrycznych wraz z instalacjami towarzyszącymi,  a występującymi w budownictwie  indywidualnym jednorodzinnym.

 

Uwielbiamy wyzwania  związane  z  adaptacją i  budową inteligentnych domów. Nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektów, gdzie ograniczeniami są wyobrażnia i potrzeby stawiane przez inwestora.

 

  Pomagamy w  zbudowaniu założeń, wymagań techniczno - użytkowych, projektowaniu, oraz dostosowywaniu do potrzeb przyszłych użytkowników. 

 

  To co nas wyróżnia z pośród innych firm, to pełen profesjonalizm przy realizacji zleceń, elastyczność i nadążanie za szybko zmieniającymi się standardami w elektinstalatorstwie.

 

Powierzając nam  wykonawstwo możesz liczyć na profesjonalizm na najwyższym poziomie, przy zachowaniu optymalizacji kosztowej przedsięwzięć.

 

Pracujemy na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

 

Entuzjazm